ÖVRIGT / Smycken / Hängsmycke 8616762
nr 861 6762
Hängsmycke
silver/paste, 30-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:31:47
150 kr
200 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver